
Voor de AI-workshop voor redacteuren is nog voldoende plek; lees het interessante programma!
Algemeen NNP-verenigingsnieuwsBeste NNP-leden,
Een aantal weken geleden hebben jullie van ons een officiële uitnodiging ontvangen voor het bijwonen van AI-workshop op donderdag 3 juli.
De belangstelling voor de ochtendsessie is groot – mooi om te zien!
Voor de middagsessie, speciaal voor redacteuren, is er nog voldoende plek.
Ook redacties die al met AI werken, kunnen vaak nog veel méér uit deze tools halen. Wist je bijvoorbeeld dat je met AI in slechts 10 tot 20 minuten een grondig doelgroep- of themaonderzoek kunt doen, inclusief kloppende bronvermeldingen? Of dat je met één druk op de knop een trendanalyse kunt uitvoeren van honderden online artikelen of sociale media-reacties?
En wat dacht je van:
- een supersnelle factcheck op raadsverslagen of jaarstukken?
- automatisch samengestelde dossiers over lokale thema’s?
- efficiëntere productie van sterke teksten met tools zoals ChatGPT en Copilot?
Deze en meer toepassingen komen aan bod tijdens de middagsessie van de AI-workshop op donderdag 3 juli.
Praktische informatie
- Locatie: In verband met de grote belangstelling wijken wij uit naar een andere locatie. Bij aanmelding wordt naam van andere locatie doorgegeven. De leden die zich al hebben aangemeld worden hiervan ook op de hoogte gesteld.
- Lunch: van 12.00 tot 13.00 uur. Wil je hiervan gebruik maken? Geef dit aan bij je aanmelding. Ook als er een dieetwens is.
- Aanmelden: via nnpnl@nnp.nl
- Deelname: kosteloos
- Geef bij aanmelding aan of je deelneemt aan de ochtendsessie (Marketing & Verkoop, 10-12 uur) of de middagsessie (Redacties, 13.30-15.30 uur)
We hopen je daar te zien!












